Finał Mostrzostw Polski Młodzików U-14W dniach 30 maja - 3 czerwca 2012 koszykarze UKS Jedynka Pelplin rocznik 98 walczyć bedą w Finale Mistrzostw Polski Młodzików U-14. Do Koszalina pojechało 8 drużyn z całej Polski. Zawodnicy z Pelplina zmierzą się w grupie "A" kolejno z druzynami SKT Czarni Słupsk (środa), WKS Śląsk Wrocław (czwartek), MKK Pyra Poznań (piątek). Dwie pierwsze drużyny z grupy bedą walczyć o miejsca od 1 do 4, natomiast dwie drużyny, które nie wyjdą z grupy zmierzą się w meczach o miesjca od 5 do 8. Choć awans do finału jest wielkim sukcesem, to liczymy na więcej :-) i życzymy powodzenia naszym zawodnikom!

 

Skład reprezentacji UKS Jedynka Pelplin: Julian German, Kamil Górski, Mateusz Górski, Adrian Góralczyk, Michał Guz, Paweł Guz, Karol Kasprzak, Paweł Muntowski, Kamil Neubert, Oskar Otta, Aleksy Poklękowski, Miłosz Rogaczewski, Michał Słupek 

admin

 

 

Grupa A Grupa B
WKS Śląsk Wrocław  MKKS Żak Koszalin
 MKK Pyra Poznań WKK Wrocław
 STK Czarni Słupsk  KKS Siarka Tarnobrzeg
 UKS Jedynka Pelplin  TKM Włocławek
     
    
     

30 maja, środa

 

Zawodnicy UKS Jedynka Pelplin spotkali się z drużyną STK Czarni Słupsk. Po bardzo zaciętym
i wyrównanym pojedynku, w ostatnich 2 sekundach meczu zawodnicy z Pelplina stracili swoją przewagę przegrywając mecz 1 punktem:-(

 

31 maja, czwartek

 

W meczu z drużyną WKS Śląsk Wrocław zawodnicy Jedynki po zaciętym i bardzo ciekawym meczu odnieśli znaczące zwycięstwo  71:55 :-) Gratulujemy!

 

1 czerwca, piątek


W ostatnim meczu w grupie "A" zawodniczy UKS Jedynka Pelplin zmierzyli się z niepokonaną do tej pory drużyną MKK Pyra Poznań. W pierwszej minucie meczu objęli prowadzenie i... tak już zostało do końca meczu:-) Nasi chłopcy wygrali mecz w pięknym stylu. Wynik na 60:51 oraz wcześniejsza druzgocąca porażka Czarnych Słupsk w meczu z Poznaniem dała naszym zawodnikom awans. Już dziś wiadomo, że UKS Jedynka Pelplin znajduje się w gronie 4 najlepszych drużyn w Polsce. Jutro o 16:00 rozegrają mecz ze zwycięzcą grupy "B", który zadecyduje o które miejsce na podium będą grać w niedzielę.

Już dziś gratulujemy zawodnikom i trenerom, no i życzymy powodzenia w kolejnych meczach

Słowa uznania należą się kibicom z Pelplina. którzy z wielkim zapałem i z wielką klasą zagrzewali swoich zawodników do walki.

 

fotogaleria z meczu >>

 

2 czerwca, sobota


Niestety mimo zdeterminowania w meczu o "wielki finał", jaki rozegrali dziś zawodnicy UKS Jedynka PElplin z WKK Wrocław, nasi zawodnicy ulegli rywalom, którzy pokonali ich 5 punktami.

To oznacza, że jutro zagramy o 3 miesce na podium i brązowy medal... Wciąż jest o co walczyć, więc życzymy naszym chłopcom powodzenia!

 

3 czerwca, niedziela


Zawodnicy UKS Jedynka Pelplin odniesli wielki sukces! W meczu o miejsce na podium po raz drugi spotkali się z MKK Pyra Poznań. Podobnie jak w pierwszym spotkaniu nasi zawodnicy

w bardzo wyrównanej walce okazali się lepsi i Mistrzostwa Polski zakończyli na trzecim miejscu. Przywieźli do Pelplina brązowe medale. Gratulujemy!

 

fotogaleria z meczu o brązowy medal >>

 

Wyniki meczów na stronie www.skm.polskikosz.pl/news.php >>

 

 

POWRÓT

STRONA GŁÓWNA