Szlachetna inicjatywa rodziców

W dniu 5 października 2013 roku z inicjatywy Rady Rodziców Zespołu Kształcenia
i Wychowania Nr 1 w Pelplinie, w porozumieniu z Dyrekcją Szkoły na targowisku miejskim rozpoczęto cotygodniową akcję sprzedaży ciepłej zupy. Zebrane w ten sposób środki zasilą konto rady rodziców. Zważywszy na porę roku i otwartość ludzi na pomoc dzieciom sobotnia grochówka rozeszła się błyskawicznie.


Na spotkaniu „trójek klasowych” zorganizowanym pod koniec września zaproponowano aby w ramach działającej przy Zespole Kształcenia i Wychowania Nr 1 w Pelplinie „Fundacji Jedynka” rodzice, łącząc przyjemne z pożytecznym włączyli się aktywnie w jej działalność. Postanowiono zarobić pieniądze na potrzeby wszystkich dzieci z pelplińskiej Jedynki. Takim to sposobem począwszy od października na pelplińskim targowisku co sobotę rozchodzi się smakowity zapach zupy.


Przez kolejne miesiące zapraszamy wszystkich w sobotni poranek do wsparcia szlachetnej akcji i wspomożenia szkoły. Wszystkie zarobione pieniądze przekazane zostaną na potrzeby dzieci. Już teraz dziękujemy za obecność, wsparcie i uśmiech w imieniu całej społeczności Jedynki.


Rada Rodziców
przy Zespole Kształcenia i Wychowania Nr 1 w Pelplinie

 

 

 POWRÓT

STRONA GŁÓWNA